Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers
Simon Luyts
016/244726
simon.luyts@vormingplusob.be
Malika Errahmani
016/525902
malika.errahmani@vormingplusob.be
Katrien Zuallaert
016/525905
katrien.zuallaert@vormingplusob.be
Ann Calluy
016/525908
ann.calluy@vormingplusob.be
Wim Erkelbout
016/244723
wim.erkelbout@vormingplusob.be
Ann Van Camp
016/525903
ann.vancamp@vormingplusob.be
Nelly De Bruyn
016/525906
nelly.debruyn@vormingplusob.be
Gracita Aside
016/244720
gracita.aside@vormingplusob.be
Paul Vandeweerdt
016/244727
paul.vandeweerdt@vormingplusob.be

Paul Vandeweerdt is ICT verantwoordelijke bij Vormingplus Oost-Brabant

Carine Accarain
016/244725
carine.accarain@vormingplusob.be
Bart Schoovaerts
016/525907
bart.schoovaerts@vormingplusob.be
Patricia Toebinte
016/525904
patricia.toebinte@vormingplusob.be
Herlinde Swinnen
016/244724
herlinde.swinnen@vormingplusob.be
Liesbeth Provoost
016/525909
liesbeth.provoost@vormingplusob.be
Tiny Alaerts
016/244721
tiny.alaerts@vormingplusob.be

GRATIS BROCHURES

Bekijk de brochures online of registreer je om de kwartaalkrant gratis in je bus te krijgen. De 'Altijd Geslaagd'-brochures vallen automatisch in de bus bij de inwoners van de betrokken gemeenten.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

You must have Javascript enabled to use this form.